زندگینامه

در سال ۱۳۳۸ خورشیدى در شهر شیراز متولد شدم. دوران کودکى و نوجوانى را در آنجا گذراندم. درسال ۱۳۵۶ پس از پایان تحصیلات دبیرستان به ایالات متحده امریکا رفتم.

 تحصیلات دانشگاهى ام را در آمریکا گذراندم. دوران دانشجوئى پُرفراز و نشیبى داشتم، چون مصادف بود با انقلاب ۵۷ در ایران. درفعالیتهاى سیاسى دانشجوئى آن دوران عمدتاَ با انجمنهاى اسلامى دانشجویان در آمریکا همکارى داشتم. امّا در دانشگاه علائق اکادمیک گوناگونى داشتم، از کامپیوتر تا فلسفه. لیسانس ام را در جامعه شناسى و فلسفه، و فوق لیسانس ام را در اقتصاد گرفتم.

 بلحاظ حرفه اى از ابتدا (سال ۱۹۸۸ میلادى) دررشته مهندسى سیستمهاى کامپیوترى مشغول بکار شدم. کلیه سابقه حرفه اى و شغلى ام در همین زمینه بوده است.

 از همان دوران نوجوانى علاقه فراوانى به الهیات، عرفان و فلسفه داشتم. در کنار کلاسهاى دانشگاهى، پژوهش سیستماتیک در این حوزه ها را دنبال کرده ام. مدخل ورودم به حوزه دین شناسى، آثار دکترعلى شریعتى بود. هم او بود که بیشترین تاثیر را برشکل گیرى فکرى و گرایشات عقیدتى من گذاشت.

 به توفیق حق سالهاست که با مراکز فرهنگى درشهرهاى مختلف ایالات متحده امریکا همکارى دارم، از جمله بنیاد ایمان درلس آنجلس، ابن سینا در ارواین، مرکز اسلامى-فرهنگى فرزنو، بنیاد اسلامی و فرهنگی‌ ایرانیان در هیوستن، بنیاد توحید در سان حوزه و مرکز اسلامى-فرهنگى اوکلند. از ابتداى تاسیس برنامه هاى تلوزیونى- ماهواره اى پرتو نور در سال ۲۰۰۶ میلادى هرهفته درآن برنامه اى داشته ام.

 با همسر و دو دختر و پسرم در شهر سان دیاگو در ایالت کالیفرنیا زندگى مى کنم.